Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Občansko Demokratický Sarkasmus

25. 10. 2012 18:10:48
Vážení pravicově smýšlející spoluobčané a naši voliči, předem bychom chtěli odmítnout tvrzení zlých jazyků, že jsme zhrzení členové naší politické strany.

To není pravda! Jen máme své zásady, dle kterých je především naše EGO důležitější než cokoliv jiného jako třeba osud naší země či prezentace praktické aplikace politických ideálů naší strany tehdy když nám k tomu voliči dají mandát v očích veřejnosti jakožto strany odpovědné a schopné nést vládní odpovědnost.

Ale k věci! Co jste čekali? Pokusíme se hádat......

Možná jste čekali, že vláda padne, opustí-li ji koaliční partner kvůli zásadní neshodě jak to tak v parlamentní demokracii a vládních koalicích bývá. Pokud ano, tak to jste vážení pravicoví voličové na omylu!!! My jsme daleko lepší kabrňáci, my si svoji vládu zásadně (už podruhé) shazujeme sami!

Možná jste čekali, že si vezmeme poučení z těch naděje plných politických stran, které jsou již dnes minulostí. Možná jste čekali, že si vezmeme ponaučení z těch všech Zelených, Svobodných unií, Věcí Veřejných apod. a jejich politiků, kteří se v rámci své vlastní politické strany na svém sjezdu neshodli ani na tom, zda ten řečnický pultík je hranatý nebo kulatý, ale chtěli vést tuto zemi. Možná jste očekávali, že z těchto stran a jejich politiků, kteří rovněž pod dojmem o své vlastní důležitosti a velkoleposti působili ve vlastní straně řevnivost, přičemž nepochopili, že na podobné scény není nikdo z občanstva zvědavý, nýbrž zcela spolehlivě odradí voličskou přízeň, si vezmeme ponaučení.

Musíme Vám sdělit, že tohle není náš případ!!! Moc dobře víme, jak všichni z vás dychtivě vzhlížíte k nám jako k těm pravým, jediným a ortodoxním zastáncům pravicové politiky jako vaší poslední naději. Chápeme, že vaše jediná pravicová naděje se upíná k nám!!! K Tluchořům, Fuksům, Šnajdrům, Úlehlům, Floriánům, Šťasným (ať žijí socialistické zákazy kouření ve vašich drobných hospůdkách a barech!) a dalších. Chápeme to a nezklameme Vás!!!!

Mysleli jste, že po dlouhá léta levičáckého prázdného tlachání se konečně přistoupí k důchodové reformě, přestože se ze strany socialistů nedalo čekat nic jiného, než co k tomuto tématu v současnosti předvádějí, natož nějaký širší kompromis z jejich strany. Není divu, levičáci vládnou vždy na sekeru a stylem po nás potopa!

Mysleli jste, že se konečně podaří vyrovnání s církvemi, mysleli jste, že se konečně budou činit fiskální kroky na vštípení správných návyků v hospodaření státu, tedy základní předpoklad zastavit dluhovou nestvůru procházející celou Evropou na cestě k vyrovnaným rozpočtům České republiky do budoucna.

Mysleli jste, že konečně plně využijeme potenciál rozložení sil ve sněmovně tak, abychom dokončili celé volební období, a tím ukážeme občanům, že stabilně dovládnout krom levičáků umí pravice taky. Tedy dovládnout a rehabilitovat naší stranu jako zodpovědnou a schopnou se postavit za výsledky své práce, která by se jistě později projevila blahodárnými efekty i přes nynější všeobecnou neoblíbenost zapříčiněnou pudovou psychologií davu.

Mysleli jste, že lehkovážně nevydáme zem zpět do rukou rudo-oranžové koalice, aby občany další čtyři nebo spíše osm let buzerovali levičáci svými zákazy, rozkazy, likvidovali živnostníky registračními pokladnami, dusili vysokými daněmi, tradičně vysokou nezaměstnaností a dále vesele giganticky zadlužovali Českou republiku.

Tedy pokud jste vše výše uvedené očekávali, tak Vám musíme sdělit, že jste pěkně

naivní pitomci!

Každopádně za nás: My se máme dobře...............

S pozdravem

VAŠI REBELOVÉ.

Autor: Tomáš Peter | čtvrtek 25.10.2012 18:10 | karma článku: 10.42 | přečteno: 1090x

Další články blogera

Tomáš Peter

K uprchlíkům ve světle Nového zákona

Možná očekáváte, že se tento text bude dovolávat lásky k bližnímu, pomoci v nouzi těm, kteří prchají z Afriky, Sýrie a dalších zemí do Evropy. Nu, nebude.

14.9.2015 v 18:09 | Karma článku: 28.08 | Přečteno: 1678 | Diskuse

Tomáš Peter

Podpořte petici!

Dnešní moje krátká poznámka je motivována zprávou, kterou jsem před několika dny zaznamenal, a která mě velmi znepokojila a rozesmutnila.

10.7.2015 v 17:55 | Karma článku: 21.85 | Přečteno: 863 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Aleš Kubíček

Páni pitomci

Ne, to neoslovuji naše politiky a poslance. Těmi pány jsme dnes my, pitomci budeme až zítra. Sledujíc srdnatý boj o naše lepší příští, kdy je využívána ta nejzákeřnější munice k převýšení soupeře jeho ponížením místo argumenty.

20.10.2017 v 0:00 | Karma článku: 5.23 | Přečteno: 112 | Diskuse

Miloš Krejník

Záchrana právního státu, aneb jak volit v roce 2017?

"... tak to je takové Palermo, které jsme tu ještě neměli." To jsou slova pana Zaorálka a já s ním v tomto výjimečně souhlasím. S tímto výrokem úzce souvisí skutečnost, že nadcházející volby jsou jiné, než u nás bylo zvykem.

19.10.2017 v 23:59 | Karma článku: 6.64 | Přečteno: 128 | Diskuse

Jan Hajek

PROČ, KOHO A JAK VOLIT

Proč vůbec, koho, jak? Co mě, jako voliče nejvíce zajímá? Nebo lépe, co by mě zajímat mělo? Odpověď není složitá. Čtěte víc...

19.10.2017 v 22:45 | Karma článku: 4.32 | Přečteno: 237 | Diskuse

Pavel Kamas

Vím, jak zítra dopadnou volby

Právě skončila televizní debata na Nově. Babiš a Zaorálek si odmoderovali předvolební diskusi. Měli i časoměřiče Korantenga. A po tomto televizním zážitku už vím, proč vyhraje Andrej Babiš.

19.10.2017 v 21:54 | Karma článku: 17.57 | Přečteno: 865 | Diskuse

Jiří Turner

Já ho chtěl volit, a on je teplej!

To je rána za ranou, všechno se hroutí a na nic už se v naší politice nemohu spolehnout. Jelikož nečtu bulvár, neměl jsem vůbec ani podezření, že je Matěj Stropnický na kluky, a jelikož nesleduji seriály, neznám ani jeho milence.

19.10.2017 v 21:35 | Karma článku: 10.88 | Přečteno: 662 | Diskuse
Počet článků 15 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1289
Jsem pravičák a demokrat.


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.